Reklam

Ak Parti İstanbul, 1. Bölge Aday Adayı Listesi Belli Oldu

Milletvekili aday adaylığı için İstanbul 1. Bölgeden 477 kişi baş vurdu.

Ak Parti İstanbul, 1. Bölge Aday Adayı Listesi Belli Oldu
Editör: İlk Haber
27 Mart 2023 - 12:30
1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI LİSTESİ
S.NOAd SoyadKayıtlı Olduğu İl1. Tercih
1ABDULBESİR CEYLANSiirtİstanbul 1. Bölge
2ABDULGANİ TEKİNAdıyamanİstanbul 1. Bölge
3ABDULKADİR ÜNALDenizliİstanbul 1. Bölge
4ABDULLAH DEMİROrduİstanbul 1. Bölge
5ABDULLAH FURKAN SAĞATNevşehirİstanbul 1. Bölge
6ABDULLAH GENÇSivasİstanbul 1. Bölge
7ABDULLAH İMAMOĞLUTrabzonİstanbul 1. Bölge
8ABDULLAH TEKİNMuşİstanbul 1. Bölge
9ABDULLATİF SARICIMardinİstanbul 1. Bölge
10ABDULLETİF KARABULUTElazığİstanbul 1. Bölge
11ABDURRAHMAN BİLGİLİOrduİstanbul 1. Bölge
12ABDURRAHMAN DAĞLARBayburtİstanbul 1. Bölge
13ABDÜLMENNAN TORİstanbulİstanbul 1. Bölge
14ADEM AYGÜNGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
15ADEM AYVACIKZonguldakİstanbul 1. Bölge
16ADEM ÇALIŞKastamonuİstanbul 1. Bölge
17ADEM ÖZBEYKarsİstanbul 1. Bölge
18ADEM TAFLANSamsunİstanbul 1. Bölge
19ADİL AŞIRIMIğdırİstanbul 1. Bölge
20AĞA MEHMET OYMAKMuşİstanbul 1. Bölge
21AHMET AYHAN KAYAOĞLUSivasİstanbul 1. Bölge
22AHMET BALTACIMardinİstanbul 1. Bölge
23AHMET BERAT ÇONKARBoluİstanbul 1. Bölge
24AHMET BURAK BALİErzincanİstanbul 1. Bölge
25AHMET ÇAKMAKBingölİstanbul 1. Bölge
26AHMET DEMİRCİRizeİstanbul 1. Bölge
27AHMET ERDEMOrduİstanbul 1. Bölge
28AHMET GÜNAYDINAğrıİstanbul 1. Bölge
29AHMET KALASakaryaİstanbul 1. Bölge
30AHMET MAZHAR YILMAZTrabzonİstanbul 1. Bölge
31AHMET NECİP ARSLANSakaryaİstanbul 1. Bölge
32AHMET PAŞABEYOĞLUHatayİstanbul 1. Bölge
33AHMET SADIKOĞLUTrabzonİstanbul 1. Bölge
34AHMET SUBAŞIBitlisİstanbul 1. Bölge
35AHMET SULTAN YANIKİstanbulİstanbul 1. Bölge
36AHMET YILMAZTokatİstanbul 1. Bölge
37AHMET ZÜHTÜ KUŞÇULUİstanbulİstanbul 1. Bölge
38ALİ AKAYŞanlıurfaİstanbul 1. Bölge
39ALİ AKTAŞİstanbulİstanbul 1. Bölge
40ALİ ALTUNTAŞSamsunİstanbul 1. Bölge
41ALİ EBRAR TEVERTrabzonİstanbul 1. Bölge
42ALİ FUAT ÇAKMAKÇIRizeİstanbul 1. Bölge
43ALİ İHSAN TURANTrabzonİstanbul 1. Bölge
44ALİ KOÇKastamonuİstanbul 1. Bölge
45ALİ RIZA KİREMİTCİZonguldakİstanbul 1. Bölge
46ALİ SEVİNÇGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
47ALİ YASİR SAVAŞErzurumİstanbul 1. Bölge
48ALİ YAZICIİstanbulİstanbul 1. Bölge
49ALİ YAZLIKastamonuİstanbul 1. Bölge
50ALİM ERDEMİRBayburtİstanbul 1. Bölge
51ANIL AKKANİstanbulİstanbul 1. Bölge
52ARİF ÇINARErzurumİstanbul 1. Bölge
53ARZU YAVUZ KAYMAZŞanlıurfaİstanbul 1. Bölge
54ASIM ÖMER KAYABilecikİstanbul 1. Bölge
55ATIF ÖZBEYKarsİstanbul 1. Bölge
56ATİLA KİLİTBingölİstanbul 1. Bölge
57AYDIN BOZKUŞKarsİstanbul 1. Bölge
58AYDOĞAN AHIAKINDiyarbakırİstanbul 1. Bölge
59AYHAN KARPUZTrabzonİstanbul 1. Bölge
60AYHAN SÖNMEZMuşİstanbul 1. Bölge
61AYŞE MORGÜLRizeİstanbul 1. Bölge
62AYŞE ÖZTÜRKErzurumİstanbul 1. Bölge
63AYŞE ÖZTÜRKGiresunİstanbul 1. Bölge
64AYŞEGÜL AKMAN AKMANİstanbulİstanbul 1. Bölge
65AYŞEN GÜRCANBurdurİstanbul 1. Bölge
66AYŞİN ALTUNİÇ GÜVENİstanbulİstanbul 1. Bölge
67AZMİ EKİNCİMalatyaİstanbul 1. Bölge
68BAHAR ŞAMANİstanbulİstanbul 1. Bölge
69BAHATTİN DEMİRCANSinopİstanbul 1. Bölge
70BARIŞ ÖZEROLMalatyaİstanbul 1. Bölge
71BAYRAM ZORGÜLAmasyaİstanbul 1. Bölge
72BAYRAMALİ YILDIRIMBayburtİstanbul 1. Bölge
73BEDRİ CANLIBingölİstanbul 1. Bölge
74BEHİYE EKERMersinİstanbul 1. Bölge
75BELKIS ÖZTÜRKİstanbulİstanbul 1. Bölge
76BERKAY HİKMET DEMİRİstanbulİstanbul 1. Bölge
77BİLAL NEBİ GÖRGÜNŞanlıurfaİstanbul 1. Bölge
78BİLAL SALİH YÜKSELKayseriİstanbul 1. Bölge
79BİRGÜL KALKANBingölİstanbul 1. Bölge
80BİROL TUFANYozgatİstanbul 1. Bölge
81BURAK BALOĞLUİstanbulİstanbul 1. Bölge
82BURHAN DAĞVanİstanbul 1. Bölge
83BURHAN ÖNGİAğrıİstanbul 1. Bölge
84BÜLENT ARSLANMalatyaİstanbul 1. Bölge
85BÜLENT AYDINİstanbulİstanbul 1. Bölge
86CAHİT EFTEKİNVanİstanbul 1. Bölge
87CEM HİKMET ÇELİKERSiirtİstanbul 1. Bölge
88CEMAL DONATHatayİstanbul 1. Bölge
89CENK SALTIKElazığİstanbul 1. Bölge
90CEVAT KIRZonguldakİstanbul 1. Bölge
91CEVDET YILMAZBingölİstanbul 1. Bölge
92CEYHUN TAHA DEMİRKOLUşakİstanbul 1. Bölge
93CİHAT AHISKALIÇorumİstanbul 1. Bölge
94CİHAT ASLANOĞLUİstanbulİstanbul 1. Bölge
95CUMA ÇELİKDiyarbakırİstanbul 1. Bölge
96ÇETİN ÖZDAŞÇorumİstanbul 1. Bölge
97ÇİLER ÖNERBursaİstanbul 1. Bölge
98DAVUT YORULMAZKayseriİstanbul 1. Bölge
99DENİZ ŞUEKİNCİKarsİstanbul 1. Bölge
100DİLEK KÖKSALKırşehirİstanbul 1. Bölge
101DİLEK OKCULIğdırİstanbul 1. Bölge
102DOĞAN ÇAĞLARHatayİstanbul 1. Bölge
103DURALİ ŞENERBurdurİstanbul 1. Bölge
104EBRU AYDINAnkaraİstanbul 1. Bölge
105EBRU SARACOĞLUBayburtİstanbul 1. Bölge
106EBRU TOSUNİstanbulİstanbul 1. Bölge
107EBUBEKİR TAŞYÜREKİstanbulİstanbul 1. Bölge
108EDA DOĞANAYSivasİstanbul 1. Bölge
109EKREM NURİ KARTALKastamonuİstanbul 1. Bölge
110EKREM YILDIRIMBayburtİstanbul 1. Bölge
111ELİF BULUT GEZENİstanbulİstanbul 1. Bölge
112ELİF ŞAHİNÇorumİstanbul 1. Bölge
113EMİNE İNANYozgatİstanbul 1. Bölge
114EMİNE KARACATrabzonİstanbul 1. Bölge
115EMİNE KOÇAŞTokatİstanbul 1. Bölge
116EMİNE NUR GÜNAYİstanbulİstanbul 1. Bölge
117EMRAH DÖKMETAŞSivasİstanbul 1. Bölge
118EMRULLAH ŞANLANSinopİstanbul 1. Bölge
119ENES EFENDİOĞLUBursaİstanbul 1. Bölge
120ENES EMİNOĞLUSakaryaİstanbul 1. Bölge
121ENGİN AKBABAErzurumİstanbul 1. Bölge
122ERDAL CANELSinopİstanbul 1. Bölge
123ERDAL SAYGINErzurumİstanbul 1. Bölge
124ERDAL YILMAZÇankırıİstanbul 1. Bölge
125ERDEM AKKAYASinopİstanbul 1. Bölge
126ERDİN ÖZELGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
127EREN TANDOĞANİstanbulİstanbul 1. Bölge
128ERHAN GÜLMÜŞİstanbulİstanbul 1. Bölge
129ERKAN KANDEMİRRizeİstanbul 1. Bölge
130EROL IRMAKKarsİstanbul 1. Bölge
131EROL KOÇAKErzurumİstanbul 1. Bölge
132EROL YILDIZKastamonuİstanbul 1. Bölge
133ERSOY ÖZBEKSivasİstanbul 1. Bölge
134ESMA ERSİNSivasİstanbul 1. Bölge
135ESMA GÜNDOĞDUErzurumİstanbul 1. Bölge
136ESRA AYDINDiyarbakırİstanbul 1. Bölge
137EYÜP ÖZSOYTokatİstanbul 1. Bölge
138EYÜP SALİH ELMASErzincanİstanbul 1. Bölge
139EZGİ TEKİNTokatİstanbul 1. Bölge
140FAHRETTİN KIRErzincanİstanbul 1. Bölge
141FAHRİ YILMAZİstanbulİstanbul 1. Bölge
142FATİH BİNİCİSivasİstanbul 1. Bölge
143FATİH KOLCURizeİstanbul 1. Bölge
144FATİH ÖGÜNBingölİstanbul 1. Bölge
145FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUNİstanbulİstanbul 1. Bölge
146FATİH YAĞCIRizeİstanbul 1. Bölge
147FATİH YİĞİTMalatyaİstanbul 1. Bölge
148FATMA DARÇINBartınİstanbul 1. Bölge
149FATMA DOYDU AKSUErzurumİstanbul 1. Bölge
150FERDAĞ BÖKEAnkaraİstanbul 1. Bölge
151FERHAT DAĞİstanbulİstanbul 1. Bölge
152FERHAT USLUBingölİstanbul 1. Bölge
153FESİH DELİDEREDiyarbakırİstanbul 1. Bölge
154FEVZİ ZEYBEKTokatİstanbul 1. Bölge
155FEYZULLAH TUNAHatayİstanbul 1. Bölge
156FİGEN ŞAŞTIMSivasİstanbul 1. Bölge
157FUAT ECERMuşİstanbul 1. Bölge
158FUAT KİNSİZErzincanİstanbul 1. Bölge
159FUAT KULAÇOĞLUTrabzonİstanbul 1. Bölge
160FUNDA AKYOLGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
161FURKAN ERDEMİstanbulİstanbul 1. Bölge
162FURKAN GÖKGÖZİstanbulİstanbul 1. Bölge
163GAMZE DEMİRKastamonuİstanbul 1. Bölge
164GONCA İMAMOĞLUAnkaraİstanbul 1. Bölge
165GÖKHAN TEKBIYIKErzincanİstanbul 1. Bölge
166GÜLAY DİKENOVA YILDIZBilecikİstanbul 1. Bölge
167GÜLCAN KESKİNErzurumİstanbul 1. Bölge
168GÜLLER YILDIZGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
169GÜLŞAH BAKIRLIİzmirİstanbul 1. Bölge
170GÜNGÖR KÜÇÜKSinopİstanbul 1. Bölge
171GÜRKAN SARGINRizeİstanbul 1. Bölge
172HABİL YAZICITrabzonİstanbul 1. Bölge
173HACER AKTÜRKSamsunİstanbul 1. Bölge
174HACER ATAR YILDIZTrabzonİstanbul 1. Bölge
175HACER ÖNELBilecikİstanbul 1. Bölge
176HAKKI ŞANLIManisaİstanbul 1. Bölge
177HALİL KARACATrabzonİstanbul 1. Bölge
178HALİM DELİİSMAİLRizeİstanbul 1. Bölge
179HALİME KÖKCEKastamonuİstanbul 1. Bölge
180HALİS ORUÇ TABAKŞanlıurfaİstanbul 1. Bölge
181HALİT YEREBAKANRizeİstanbul 1. Bölge
182HAMİ BİRKANTrabzonİstanbul 1. Bölge
183HANİFE GÖKÇEMalatyaİstanbul 1. Bölge
184HARİKA ŞEVVAL ÖZHANMalatyaİstanbul 1. Bölge
185HASAN CANİstanbulİstanbul 1. Bölge
186HASAN ÇANACIKAfyonkarahisarİstanbul 1. Bölge
187HASAN ÇETİNKAYABartınİstanbul 1. Bölge
188HASAN FARUK ORALArtvinİstanbul 1. Bölge
189HASAN GÜLERErzurumİstanbul 1. Bölge
190HASAN KARAKAYAİstanbulİstanbul 1. Bölge
191HASAN KOÇErzurumİstanbul 1. Bölge
192HASAN MARANGOZRizeİstanbul 1. Bölge
193HASAN OKSakaryaİstanbul 1. Bölge
194HASAN SERTKonyaİstanbul 1. Bölge
195HATİCE DEVRİM ÇEVİKErzincanİstanbul 1. Bölge
196HATİCE EBDANUR HOŞGÖRBalıkesirİstanbul 1. Bölge
197HAYAT SEVİNÇAnkaraİstanbul 1. Bölge
198HAYATİ YAZICIRizeİstanbul 1. Bölge
199HULUSİ ŞENTÜRKKastamonuİstanbul 1. Bölge
200HURŞİT YILDIRIMYozgatİstanbul 1. Bölge
201HÜLYA AYCANTrabzonİstanbul 1. Bölge
202HÜLYA GÜRSESİstanbulİstanbul 1. Bölge
203HÜSAMETTİN DEMİRCİKonyaİstanbul 1. Bölge
204HÜSEYİN ÇAKMAKTAŞErzincanİstanbul 1. Bölge
205HÜSEYİN DAĞDEVİRENAmasyaİstanbul 1. Bölge
206HÜSEYİN EROĞLUSamsunİstanbul 1. Bölge
207HÜSEYİN KUBİLAY SALİHVATANDAŞKastamonuİstanbul 1. Bölge
208HÜSEYİN ÖĞÜTİstanbulİstanbul 1. Bölge
209HÜSEYİN ÖZDEMİRKütahyaİstanbul 1. Bölge
210HÜSEYİN ÖZMENİstanbulİstanbul 1. Bölge
211HÜSEYİN TUZCUÇorumİstanbul 1. Bölge
212HÜSEYİN YERErzurumİstanbul 1. Bölge
213HÜSEYİN YILMAZDüzceİstanbul 1. Bölge
214HÜSEYİN YILMAZERHatayİstanbul 1. Bölge
215HÜSNÜ GÜNBayburtİstanbul 1. Bölge
216İBRAHİM CİMİNLİErzincanİstanbul 1. Bölge
217İBRAHİM DENİZSamsunİstanbul 1. Bölge
218İBRAHİM EMRE ADALErzurumİstanbul 1. Bölge
219İBRAHİM HAKKI GÜNDOĞANRizeİstanbul 1. Bölge
220İBRAHİM İLCİMuşİstanbul 1. Bölge
221İDRİS AKDİKGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
222İDRİS SELSivasİstanbul 1. Bölge
223İFFET POLATSivasİstanbul 1. Bölge
224İLHAMİ TOPALElazığİstanbul 1. Bölge
225İLHAN ÇÖPOĞLUOrduİstanbul 1. Bölge
226İLKER KOÇAKSivasİstanbul 1. Bölge
227İREM ALBARİstanbulİstanbul 1. Bölge
228İSLAM MERALErzurumİstanbul 1. Bölge
229İSMAİL ERDEMSivasİstanbul 1. Bölge
230İSMAİL FURKAN SÜTYEMEZErzincanİstanbul 1. Bölge
231İSMAİL HACIHASANOĞLUTrabzonİstanbul 1. Bölge
232İSMAİL TÜRKOĞLUGiresunİstanbul 1. Bölge
233İSMAİL ÜNALSinopİstanbul 1. Bölge
234İZZETTİN KORKMAZSiirtİstanbul 1. Bölge
235KADEM EKŞİİstanbulİstanbul 1. Bölge
236KADİR ÇİLTrabzonİstanbul 1. Bölge
237KADİR GURBETCİİstanbulİstanbul 1. Bölge
238KADİR SELMAN MERMERCİAnkaraİstanbul 1. Bölge
239KADİR TINGIROĞLUSinopİstanbul 1. Bölge
240KAMİL BARKIRBalıkesirİstanbul 1. Bölge
241KAMİL KULOĞLUKaramanİstanbul 1. Bölge
242KEREM MARANGOZBitlisİstanbul 1. Bölge
243KÖKSAL AĞErzurumİstanbul 1. Bölge
244KÖKSAL KARATAŞOrduİstanbul 1. Bölge
245KUBİLAY ÇAKIRİstanbulİstanbul 1. Bölge
246KUPİLAY ÖZTÜRKErzurumİstanbul 1. Bölge
247KÜBRA AYDINErzurumİstanbul 1. Bölge
248LEMAN YENİGÜNEskişehirİstanbul 1. Bölge
249LOKMAN SUSAMYozgatİstanbul 1. Bölge
250LÜTFULLAH CENİKSivasİstanbul 1. Bölge
251MAHFUZ AKDAĞVanİstanbul 1. Bölge
252MAHMUT AYTEKİNİstanbulİstanbul 1. Bölge
253MAHMUT EKŞİİstanbulİstanbul 1. Bölge
254MAHMUT EMİNMOLLAOĞLUSivasİstanbul 1. Bölge
255MAHSUNİ ÇETİNSivasİstanbul 1. Bölge
256MAKBULE VARDARAntalyaİstanbul 1. Bölge
257MEHMED VAROLGÜNEŞBingölİstanbul 1. Bölge
258MEHMET AKİF GÜDEKAmasyaİstanbul 1. Bölge
259MEHMET AKİF SOYSALİstanbulİstanbul 1. Bölge
260MEHMET ALİ GÖKALPDiyarbakırİstanbul 1. Bölge
261MEHMET AYDINLIOĞLUHatayİstanbul 1. Bölge
262MEHMET CAN DOĞANMardinİstanbul 1. Bölge
263MEHMET DUMANİstanbulİstanbul 1. Bölge
264MEHMET ERİŞİKMersinİstanbul 1. Bölge
265MEHMET FATİH SELÇUKHatayİstanbul 1. Bölge
266MEHMET GÜLERMersinİstanbul 1. Bölge
267MEHMET GÜLERYÜZMuşİstanbul 1. Bölge
268MEHMET HALUK TATARİİstanbulİstanbul 1. Bölge
269MEHMET MUSTAFA TURALMardinİstanbul 1. Bölge
270MEHMET REŞAT BAHÇEEVLİKaramanİstanbul 1. Bölge
271MEHMET RIFAT NAZIM ÖZSOYLUBalıkesirİstanbul 1. Bölge
272MEHMET SADIK ÖZTÜRKRizeİstanbul 1. Bölge
273MEHMET SAMİ DİVLELİKaramanİstanbul 1. Bölge
274MEHMET TUTALDiyarbakırİstanbul 1. Bölge
275MEHMET UĞURELLİMersinİstanbul 1. Bölge
276MEHTAP YETER ENGİN BAŞTrabzonİstanbul 1. Bölge
277MERAL ÖZDEMİRAmasyaİstanbul 1. Bölge
278MERAL VARIŞ KIEFERÇorumİstanbul 1. Bölge
279MERVE EGE AKTAŞHatayİstanbul 1. Bölge
280MERYEM EKŞİOĞLURizeİstanbul 1. Bölge
281MERYEM TURGUTAntalyaİstanbul 1. Bölge
282MESUT GEZERBalıkesirİstanbul 1. Bölge
283MESUT İNANAğrıİstanbul 1. Bölge
284METİN KAZANGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
285METİN ÖZELKayseriİstanbul 1. Bölge
286METİN SANCAKİstanbulİstanbul 1. Bölge
287MİHRİMAH BELMA SATIRİstanbulİstanbul 1. Bölge
288MUHAMMED CEMAL KARAKahramanmaraşİstanbul 1. Bölge
289MUHAMMED KEMAL KENDİRKonyaİstanbul 1. Bölge
290MUHAMMED MEHDİ AKMANElazığİstanbul 1. Bölge
291MUHAMMED ŞAHİNMalatyaİstanbul 1. Bölge
292MUHAMMET AKOSMANTrabzonİstanbul 1. Bölge
293MUHAMMET BİLAL MACİTSivasİstanbul 1. Bölge
294MUHAMMET DÖNMEZLERŞanlıurfaİstanbul 1. Bölge
295MUHAMMET ENES SAVAŞErzurumİstanbul 1. Bölge
296MUHAMMET MERMUTDiyarbakırİstanbul 1. Bölge
297MUHAMMET ÖZTÜRKTrabzonİstanbul 1. Bölge
298MUHAMMET SAİT ÖZBAYRAKAfyonkarahisarİstanbul 1. Bölge
299MUHİTTİN HANSUBingölİstanbul 1. Bölge
300MUHİTTİN KÜRENAfyonkarahisarİstanbul 1. Bölge
301MURAT AÇIKSivasİstanbul 1. Bölge
302MURAT BÜYÜKÇEİstanbulİstanbul 1. Bölge
303MURAT ÇAĞRI GÜNEYSamsunİstanbul 1. Bölge
304MURAT ÇALIŞAğrıİstanbul 1. Bölge
305MURAT ÇEVİKVanİstanbul 1. Bölge
306MURAT ÇOHADARMardinİstanbul 1. Bölge
307MURAT KOÇSivasİstanbul 1. Bölge
308MURAT KOÇAKTrabzonİstanbul 1. Bölge
309MURAT ŞAHSUVAROĞLUErzurumİstanbul 1. Bölge
310MURAT ŞENSESTokatİstanbul 1. Bölge
311MURAT TAŞLIÇAYErzurumİstanbul 1. Bölge
312MURAT TEKİNArdahanİstanbul 1. Bölge
313MURAT TURGUTKonyaİstanbul 1. Bölge
314MUSA BORANKarsİstanbul 1. Bölge
315MUSTAFA ALTUNKarsİstanbul 1. Bölge
316MUSTAFA ATAŞSivasİstanbul 1. Bölge
317MUSTAFA ÇERÇİBingölİstanbul 1. Bölge
318MUSTAFA ERENKastamonuİstanbul 1. Bölge
319MUSTAFA FAZIL AKTEKİNKocaeliİstanbul 1. Bölge
320MUSTAFA GÖKAY ERTAŞİstanbulİstanbul 1. Bölge
321MUSTAFA HULKİ CEVİZOĞLUGiresunİstanbul 1. Bölge
322MUSTAFA KOCAİZMİRLİÇanakkaleİstanbul 1. Bölge
323MUSTAFA KUMOĞLUKilisİstanbul 1. Bölge
324MUSTAFA MİCANGiresunİstanbul 1. Bölge
325MUSTAFA NAİM YAĞCIRizeİstanbul 1. Bölge
326MUSTAFA ÖZTÜRKBilecikİstanbul 1. Bölge
327MUSTAFA ÖZYÜREKOrduİstanbul 1. Bölge
328MUSTAFA SİNAN SUNGURSivasİstanbul 1. Bölge
329MUSTAFA SURURİSivasİstanbul 1. Bölge
330MUSTAFA TAHA İPEKRizeİstanbul 1. Bölge
331MUSTAFA YAYLASinopİstanbul 1. Bölge
332MUSTAFA YILDIRIM BARANKayseriİstanbul 1. Bölge
333MUSTAFA YILDIZTrabzonİstanbul 1. Bölge
334MÜNİBE ERDOĞDUGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
335MÜSLİM ŞAHİNRizeİstanbul 1. Bölge
336MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUTYalovaİstanbul 1. Bölge
337NAMIK AYHANYozgatİstanbul 1. Bölge
338NAZIM POLATNiğdeİstanbul 1. Bölge
339NAZMİ SOYSALSamsunİstanbul 1. Bölge
340NEBAHAT BİLGİÇAdıyamanİstanbul 1. Bölge
341NECATİ SELVİTOPTrabzonİstanbul 1. Bölge
342NECMETTİN BİRİNCİRizeİstanbul 1. Bölge
343NEJDET HOCAOĞLURizeİstanbul 1. Bölge
344NESRİN AKTARANHatayİstanbul 1. Bölge
345NİHAT GÖKDEMİRArdahanİstanbul 1. Bölge
346NURETTİN ALAGÖZKarsİstanbul 1. Bölge
347NURETTİN CANİKLİGiresunİstanbul 1. Bölge
348NURGÜL UĞURALArtvinİstanbul 1. Bölge
349NURİ KAYAMardinİstanbul 1. Bölge
350OKTAY KAYASivasİstanbul 1. Bölge
351OLCAY KARAOTÇankırıİstanbul 1. Bölge
352ORHAN CANArtvinİstanbul 1. Bölge
353ORHAN EKŞİİstanbulİstanbul 1. Bölge
354ORHAN KAHYARizeİstanbul 1. Bölge
355ORHAN KOÇGiresunİstanbul 1. Bölge
356OSMAN BOYRAZSivasİstanbul 1. Bölge
357OSMAN SAVULMalatyaİstanbul 1. Bölge
358OSMAN TANRIKULUTrabzonİstanbul 1. Bölge
359OZAN DAĞGEZMuğlaİstanbul 1. Bölge
360ÖMER ARVASBitlisİstanbul 1. Bölge
361ÖMER FARUK ÇELİKErzurumİstanbul 1. Bölge
362ÖMER KAVRANBalıkesirİstanbul 1. Bölge
363ÖMER KURTBingölİstanbul 1. Bölge
364ÖMER KÜÇEKOrduİstanbul 1. Bölge
365ÖMER MERİÇTrabzonİstanbul 1. Bölge
366ÖMER SALİM ARSLANYozgatİstanbul 1. Bölge
367ÖZCAN ÇAKGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
368ÖZLEM ÖZTEKİNOrduİstanbul 1. Bölge
369RAMAZAN AKMANSinopİstanbul 1. Bölge
370RAMAZAN ÇETİNZonguldakİstanbul 1. Bölge
371RAMAZAN KARAKAŞRizeİstanbul 1. Bölge
372RAMAZAN ÖZÇELİKErzurumİstanbul 1. Bölge
373RAVZA KAVAKCI KANRizeİstanbul 1. Bölge
374RECEP ÖNCELKonyaİstanbul 1. Bölge
375RECEP YERLİKAYABayburtİstanbul 1. Bölge
376RESUL ÖZDEMİRElazığİstanbul 1. Bölge
377RESUL TOSUNİstanbulİstanbul 1. Bölge
378RÜMEYSA KADAKMalatyaİstanbul 1. Bölge
379RÜSTEM KABİLBursaİstanbul 1. Bölge
380SABRİ ÇELEBİOrduİstanbul 1. Bölge
381SABRİ ŞAHSUVARBingölİstanbul 1. Bölge
382SABRİYE DUYSAKRizeİstanbul 1. Bölge
383SADIK ÇAKIRRizeİstanbul 1. Bölge
384SADRETTİN ARSLANBingölİstanbul 1. Bölge
385SAFİYE BAYATErzincanİstanbul 1. Bölge
386SAİT URULUOrduİstanbul 1. Bölge
387SALİH KIRICIBingölİstanbul 1. Bölge
388SALİH KOSİFRizeİstanbul 1. Bölge
389SAMET BAKLACIGiresunİstanbul 1. Bölge
390SEBAHAT YALÇINİstanbulİstanbul 1. Bölge
391SEBAHATTİN DEMİRCİErzincanİstanbul 1. Bölge
392SEDANUR YURDUSEVENKırıkkaleİstanbul 1. Bölge
393SEDEF KAHKACIMuğlaİstanbul 1. Bölge
394SEFA ALTUNTAŞBayburtİstanbul 1. Bölge
395SEHER YAĞCIRizeİstanbul 1. Bölge
396SELAHATTİN HALATAdanaİstanbul 1. Bölge
397SELAHATTİN SARBOĞAŞırnakİstanbul 1. Bölge
398SELMAN PAKOrduİstanbul 1. Bölge
399SELVER AKKOYUN KORKMAZErzincanİstanbul 1. Bölge
400SEMA ŞAHİNSakaryaİstanbul 1. Bölge
401SEMANUR KOÇALRizeİstanbul 1. Bölge
402SEMRA SARIDAĞ CENGİZKarsİstanbul 1. Bölge
403SENEM ALBAYRAKOrduİstanbul 1. Bölge
404SERDAR TAŞDÖKENAnkaraİstanbul 1. Bölge
405SERKAN ASLANBitlisİstanbul 1. Bölge
406SERKAN BAYRAMErzincanİstanbul 1. Bölge
407SERPİL DOĞAN KAPUCUGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
408SERVET ÖZDEMİRGiresunİstanbul 1. Bölge
409SEVDA YILMAZTokatİstanbul 1. Bölge
410SEVİM ÇELİKErzurumİstanbul 1. Bölge
411SEVİNÇ GÜNEŞBilecikİstanbul 1. Bölge
412SEZAYİ BİÇEROrduİstanbul 1. Bölge
413SİNAN BALCISamsunİstanbul 1. Bölge
414SİNAN BALKAYATunceliİstanbul 1. Bölge
415SİNEM ŞAHİN ERDOĞANEdirneİstanbul 1. Bölge
416SUAT ATİKÇanakkaleİstanbul 1. Bölge
417SUAT ŞAHİNErzincanİstanbul 1. Bölge
418SÜMER ÇELİKSakaryaİstanbul 1. Bölge
419SÜREYYA SADİ BİLGİÇIspartaİstanbul 1. Bölge
420ŞEMSEDDİN TÜRKAYDiyarbakırİstanbul 1. Bölge
421ŞEMSETTİN FUAT İNCİİstanbulİstanbul 1. Bölge
422ŞENGÜL KARSLIErzurumİstanbul 1. Bölge
423ŞEVKET KIRIMLISamsunİstanbul 1. Bölge
424ŞEYMA KESKİNGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
425ŞÜKRÜ BAKİOĞLUGiresunİstanbul 1. Bölge
426TAHA KARAErzurumİstanbul 1. Bölge
427TALAT NİYAZİ ARMANİzmirİstanbul 1. Bölge
428TARIK ÇOŞKUNDiyarbakırİstanbul 1. Bölge
429TAYFUR YILMAZKarsİstanbul 1. Bölge
430TEMEL HAMZAOĞLUGiresunİstanbul 1. Bölge
431TEMURHAN YILDIZArtvinİstanbul 1. Bölge
432TUĞBA ARSLANOĞLU KARAKAYAKastamonuİstanbul 1. Bölge
433TUĞBA IŞIK ERCANÇanakkaleİstanbul 1. Bölge
434TUĞBA SIDIKA BERBER KARAMANÇankırıİstanbul 1. Bölge
435TURAN ŞAHİNKırşehirİstanbul 1. Bölge
436TURGAY KILIÇTrabzonİstanbul 1. Bölge
437TÜLAY TAŞTANSivasİstanbul 1. Bölge
438UMUT ARMAN SONAYRizeİstanbul 1. Bölge
439UMUT YÜCEDAĞKarsİstanbul 1. Bölge
440ÜMMÜGÜLŞEN ÖZTÜRKEskişehirİstanbul 1. Bölge
441ÜNSAL AKÇAYErzurumİstanbul 1. Bölge
442ÜZEYİR IŞIKMalatyaİstanbul 1. Bölge
443VAHDET SİNAN YERLİKAYATunceliİstanbul 1. Bölge
444VECDİ BAYRAKTARErzurumİstanbul 1. Bölge
445VEDAT AKBULUTAnkaraİstanbul 1. Bölge
446VEDAT DEMİRÖZİstanbulİstanbul 1. Bölge
447VEDAT NARİNİstanbulİstanbul 1. Bölge
448VELİ ARSLANTokatİstanbul 1. Bölge
449YAHYA ÇELİKİstanbulİstanbul 1. Bölge
450YAKUP ÖMER SÖNMEZNiğdeİstanbul 1. Bölge
451YAKUP YILMAZGiresunİstanbul 1. Bölge
452YAŞAR BAŞSamsunİstanbul 1. Bölge
453YAŞAR BOZLAKNevşehirİstanbul 1. Bölge
454YELİZ GÜLMÜŞGiresunİstanbul 1. Bölge
455YILMAZ BOZYİĞİTMuşİstanbul 1. Bölge
456YILMAZ ERCANİstanbulİstanbul 1. Bölge
457YUNUS ÇELİKTrabzonİstanbul 1. Bölge
458YUNUS EMRE DEMİRKIRANSiirtİstanbul 1. Bölge
459YUNUS EMRE GÜNERİstanbulİstanbul 1. Bölge
460YUNUS FIRAT AYDINBingölİstanbul 1. Bölge
461YUNUS KÖSEKahramanmaraşİstanbul 1. Bölge
462YUNUS SÖNMEZBursaİstanbul 1. Bölge
463YUSUF DEMİRErzincanİstanbul 1. Bölge
464YUSUF GECÜGiresunİstanbul 1. Bölge
465YUSUF İSLAMOĞLUErzincanİstanbul 1. Bölge
466YUSUF KAYAErzurumİstanbul 1. Bölge
467YÜCEL ARZEN HACIOĞULLARIYozgatİstanbul 1. Bölge
468YÜCEL ŞAHİNGÖZKastamonuİstanbul 1. Bölge
469YÜCEL YALÇINKAYAOrduİstanbul 1. Bölge
470YÜKSEL TOKUŞCUTokatİstanbul 1. Bölge
471ZAFER YILMAZBoluİstanbul 1. Bölge
472ZEKERİYA ERDİMOrduİstanbul 1. Bölge
473ZEYNEP BAYIRİstanbulİstanbul 1. Bölge
474ZEYNEP BERRAK ÇÜLESİstanbulİstanbul 1. Bölge
475ZEYNEP İBİŞÇanakkaleİstanbul 1. Bölge
476ZEYNEP KÜÇÜKSUZENOrduİstanbul 1. Bölge
477ZEYNETTİN AYDINÇankırıİstanbul 1. Bölge
1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI LİSTESİ
S.NOAd SoyadKayıtlı Olduğu İl1. Tercih
1ABDULBESİR CEYLANSiirtİstanbul 1. Bölge
2ABDULGANİ TEKİNAdıyamanİstanbul 1. Bölge
3ABDULKADİR ÜNALDenizliİstanbul 1. Bölge
4ABDULLAH DEMİROrduİstanbul 1. Bölge
5ABDULLAH FURKAN SAĞATNevşehirİstanbul 1. Bölge
6ABDULLAH GENÇSivasİstanbul 1. Bölge
7ABDULLAH İMAMOĞLUTrabzonİstanbul 1. Bölge
8ABDULLAH TEKİNMuşİstanbul 1. Bölge
9ABDULLATİF SARICIMardinİstanbul 1. Bölge
10ABDULLETİF KARABULUTElazığİstanbul 1. Bölge
11ABDURRAHMAN BİLGİLİOrduİstanbul 1. Bölge
12ABDURRAHMAN DAĞLARBayburtİstanbul 1. Bölge
13ABDÜLMENNAN TORİstanbulİstanbul 1. Bölge
14ADEM AYGÜNGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
15ADEM AYVACIKZonguldakİstanbul 1. Bölge
16ADEM ÇALIŞKastamonuİstanbul 1. Bölge
17ADEM ÖZBEYKarsİstanbul 1. Bölge
18ADEM TAFLANSamsunİstanbul 1. Bölge
19ADİL AŞIRIMIğdırİstanbul 1. Bölge
20AĞA MEHMET OYMAKMuşİstanbul 1. Bölge
21AHMET AYHAN KAYAOĞLUSivasİstanbul 1. Bölge
22AHMET BALTACIMardinİstanbul 1. Bölge
23AHMET BERAT ÇONKARBoluİstanbul 1. Bölge
24AHMET BURAK BALİErzincanİstanbul 1. Bölge
25AHMET ÇAKMAKBingölİstanbul 1. Bölge
26AHMET DEMİRCİRizeİstanbul 1. Bölge
27AHMET ERDEMOrduİstanbul 1. Bölge
28AHMET GÜNAYDINAğrıİstanbul 1. Bölge
29AHMET KALASakaryaİstanbul 1. Bölge
30AHMET MAZHAR YILMAZTrabzonİstanbul 1. Bölge
31AHMET NECİP ARSLANSakaryaİstanbul 1. Bölge
32AHMET PAŞABEYOĞLUHatayİstanbul 1. Bölge
33AHMET SADIKOĞLUTrabzonİstanbul 1. Bölge
34AHMET SUBAŞIBitlisİstanbul 1. Bölge
35AHMET SULTAN YANIKİstanbulİstanbul 1. Bölge
36AHMET YILMAZTokatİstanbul 1. Bölge
37AHMET ZÜHTÜ KUŞÇULUİstanbulİstanbul 1. Bölge
38ALİ AKAYŞanlıurfaİstanbul 1. Bölge
39ALİ AKTAŞİstanbulİstanbul 1. Bölge
40ALİ ALTUNTAŞSamsunİstanbul 1. Bölge
41ALİ EBRAR TEVERTrabzonİstanbul 1. Bölge
42ALİ FUAT ÇAKMAKÇIRizeİstanbul 1. Bölge
43ALİ İHSAN TURANTrabzonİstanbul 1. Bölge
44ALİ KOÇKastamonuİstanbul 1. Bölge
45ALİ RIZA KİREMİTCİZonguldakİstanbul 1. Bölge
46ALİ SEVİNÇGümüşhaneİstanbul 1. Bölge
47ALİ YASİR SAVAŞErzurumİstanbul 1. Bölge
48ALİ YAZICIİstanbulİstanbul 1. Bölge
49ALİ YAZLIKastamonu